ספסלים לבית כנסת

ספסלים הממוקמים בבית הכנסת משפיעים רבות על נראותו של בית הכנסת כולו ולכן ההנהלה מקדישה חשיבות ומחשבה רבה לקבלת ההחלטה אילו ספסלים להזמין בעת הקמת בית הכנסת או לאחר שיפוץ מאסיבי לשינוי נראותו של בית הכנסת.

האפשרות ליצור אין ספור עיצובים יוצרת הרבה מאד קווים עיצובים מגוונים אשר כל אחד מהם יוצר נראות אחרת לחלוטין במרחב בית הכנסת.

הדמיה של מיקומי הספסלים

המטרה בכל בית כנסת היא ליצור את הכמות המרבית של ספסלים ועם זאת ליצור נוחות במעברים כך שכל אחד יוכל להגיע למקומו בקלות. ספסלים צפופים מדי יצרו מצבים לא נעימים בקרב המתפללים. כדי לבצע ניצול מקסימלי של המרחב באולם, אנו מכינים להנהלה כמה סקיצות והדמיות של ניצול מלוא השטח תוך מתן הסבר מהי כמות הספסלים שתיוצר בכל אופציה. היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות וכל מידע רלוונטי נוסף.

הנהלת בית הכנסת עוברת על כל האופציות ובוחרת שבדרך שנראית להם המתאימה ביותר עבורם.

ספסלים לבית הכנסת

ההתמחות של המפעל שלנו היא ייצור ספסלים, מושבים, כיסאות וכל פריט נוסף עבור היכל הקדושה. המוטו שלנו הוא לייצר ספסלים נוחים במיוחד, כיון שבאי בית הכנסת יושבים ברוב המקרים כמה שעות על הספסלים בעת התפילה.

לנוחות מרבית אנחנו מייצרים ספסלים מעץ טבעי לאחר שבדקנו את לוחות העץ המגיעים למפעל ווידאנו כי הוא מתאים לכך. כל הכסאות לבית הכנסת מיוצרים בגודל זהה ובחיבור של הספסלים זה לזה, תוך שימוש במכונות ייצור ייעודיות ומדויקות החותכות את לוחות העץ באמצעות לייזר CNC. כך אנו יוצרים כמה שורות של ספסלים בהתאם לגודלו של אולם בית הכנסת בקומת הכניסה וגם בעזרת הנשים.

נושא הריפוד הוא מהותי בעינינו. אנו מקפידים לייצר כריות נוחות על המושבים ושימוש בריפוד מבדים איכותיים הדוחים כתמים ואת היווצרות של אבק לאור זמן השהייה הארוך של המתפללים במקום. צבעי הריפוד מותאמים לרהיטים הנוספים שאנו מייצרים לבית הכנסת כמו ארון ספרי הקודש, בימת התפילה וארון הקודש.

עיצוב ספסלי בית הכנסת

כדי להעניק לספסלים מראה מיוחד אנו מציעים לבצע בנקודות האחיזה שלהם עבודות גילוף, חיתוך והוספת ריקועי נחושת או פליז. קיימות כמה אפשרויות לדגמים מעוגלים ואחרים לבחירת הלקוחות. הדוגמאות השונות הן אלה שמבדלות את נראותו של בית הכסת זה מהאחרים ומעניקות לו צביון מיוחד שמתאים לקהל המתפללים.

חלקי העץ נצבעים בתום מלאכת הייצור בצבעים המותאמים לעץ הטבעי. קיימים כמה גוונים ואנו מציעים להתאימם לריהוט מוסדי הנוסף הקיים בבית הכנסת כדי ליצור אחידות בכל המתחם. הצבעים המובילים הם גוונים טבעיים, חום דובדבן או חום כהה אגוז. אפשר כמובן גם לבחור גוונים נוספים מתוך הספקטרום הקיים.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן