כסאות לבית כנסת

כמו כל מקום בו נמצאת כמות גדולה של אנשים, גם בית הכנסת זקוק לפתרונות ישיבה. כיסאות לבית כנסת משמשים את המתפללים במשך חלקים רבים של התפילה, כאשר לצד החלק עליו יושבים מותקנים בכיסא מדפים מתקפלים עליהם ניתן להניח אות הספר, כמו גם חלל אחסון בו ניתן לאחסן פריטים. כסאות לבתי כנסת עם הוד והדר לא נועדו רק לתת מרגוע לרגליים בזמן התפילה – מדובר בפריט עיצובי בולט בביתה כנסת, וככזה עליו להתאים לעיצובו של בית הכנסת.

כסאות לבית כנסת יהיו לרוב עם מושב מתקפל (סטנדרט). כמו כן לרוב מקובל לעשות פרזול מתכת בתחתית הכיסא המשמש להנחת הרגליים.

כסאות לבתי כנסת

כסאות לבית כנסת – ריהוט מלא בהוד והדר

מבין מגוון של רהיטים לבית כנסת אותם אנו מכינים בהזמנה אישית – ישנם כמובן גם הכסאות. כיסאות לבית כנסת מורכבים מעץ גושני על מנת להבטיח את עמידותם ואריכות ימיהם. סוג העץ יהיה לרוב בוק, אלון או מהגוני בשילוב לבידים תואמים. אלו הם גם הסוגים הפופולריים ביותר בהם אנו ב"הדור והדר" משתמשים. על פי בחירתכם נוכל להתאים את סוג הריפוד של הכיסאות לבית כנסת, סוג הארגז לאכסון ספרים וכמות המדפים על הכיסא. כמו כן תוכלו להזמין כיסא מהודר לרב, כיסאות כלליים או כיסאות נערמים.

קראו גם על ספריות קודש מעץ מלא

כיצד מתבצע תהליך בניית כסאות לבתי כנסת עם הוד והדר?

תהליך בניית הריהוט וכסאות לבית כנסת מתחלק למספר שלבים:

  • בחינת העיצוב של בית הכנסת והבנת אופי קהל המתפללים
  • מדידת חלל בית הכנסת ובניית תרשים של השטח הקיים
  • ביצוע חיתוך, גילוף ובניית הרהיטים
  • צביעת הרהיטים כנדרש על מנת להתאימם לעיצוב ולהעניק להם עמידות ארוכת שנים
  • התקנת והצבת הרהיטים השונים בבית הכנסת

מחפשים אחר כסא אליהו הנביא למכירה? לחצו כאן.

כסאות לבית כנסת – פתרונות ישיבה מהודרים

עבודות העץ המהודרות מבית "הוד והדר" מבטיחות להרשים כל אחד מיושבי בית הכנסת עם כסאות לבתי כנסת מהודרים. העיטורים הייחודיים והמושקעים שאנו מבצעים על כל פריט מעניקים מראה מרשים ואלגנטי לכל אזור בבית הכנסת. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר על מנת להבטיח את איכות התוצאה, תוך התאמה אישית וקפדנית של העבודות לרוח בית הכנסת ועיצובו. פנו אלינו כעת בנושא כסאות בתי כנסת ונשמח להעניק לכם פתרונות ישיבה מהודרים. קראו גם על: ספסלים לבית כנסת.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן