כיסא אליהו הנביא למכירה

מחפשים כסא אליהו הנביא למכירה?

אחד הרהיטים המשמעותיים במסורת ובדת היהודית הוא כיסא של אליהו הנביא שזכור לנו עוד מימים עברו בטקסי ברית המילה.

למה כולם מחפשים כסא אליהו הנביא למכירה? מכוון שהכסא של אליהו הנביא כה מיוחד, מעוצב ומהודר שמיקומו בבימת טקס המילה וממוקם בסמוך למוהל. הכיסא מסמל את הנוכחות הרוחנית של אליהו הנביא, בעל קדושה וסמליות. הכיסא יכול להשתלב בכל טקס של העם היהודי ולשמש כמקום ישיבה מכובד.

אזכור כסא אליהו הנביא

את הכסא של אליהו הנביא מזכירים בספר דברי אליעזר שם סופר כי אליהו הנביא התלונן בפני אלוהים כי עם ישראל עזב את בריתו: "קַנֹּא קִנֵּאתִי לה' אֱלֹהֵי צְבָאוֹת כִּי עָזְבוּ בְרִיתְךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל." (ספר מלכים א, יט, 10)

אלוהים משיב ואומר "חייך (-לשון שבועה) שאין ישראל עושין ברית מילה עד שאתה רואה בעיניך". ומסיים בדברים: "מכאן התקינו חכמים שיהיו עושים מושב כבוד למלאך הברית". סיפור מדרש זה מובא גם בספר הזוהר.

כסא של אליהו הנביא

היום הכיסא של אליהו הנביא משמש גם את הרב בבית הכנסת בזמן התפילה.

חברת הוד והדר מתמחה בעיצוב, תכנון וייצור כסא אליהו הנביא למכירה לבית כנסת, ספסלים לבית כנסת, ריהוט בית כנסת ומערכות ישיבה לתפילה. הכיסא של אליהו הנביא מיוצר מעץ מלא איכותי בשילוב גילוף, ליטוש וצביעה אותו ניתן להתאים לבחירתכם האישית. הכיסאות כוללים ריפודים וגילופים המתבצעים על ידי אמנים כאשר ניתן לשלב גם את צבע הכסף וריקועי נחושת. ניתן להתרשם ממגוון הכיסאות אצלנו באתר.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר בנושא כסא אליהו הנביא למכירה, צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 054-9741329.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן