ספריות קודש

ספריות קודש הן מוצרים חשובים ביותר ונחוצים בכל בית כנסת. בו מאחסנים את ספרי התורה עבור המתפללים וחפצים נוספים כמו כיפות עבורם ועבור האורחים במגיעים מעת לעת לבית הכנסת. 

תכנון ספריות קודש 

כשאנחנו מתכננים ספריית קודש, אנחנו בוחנים בשלב הראשון מהם הצרכים של הקהילה בבית הכנסת הספציפי, אם הם משרתים אזור מגורים נרחב או קטן. בנוסף לכל בוחנים את השטח המיועד להצבת הספרייה בתוך מרחב בית הכנסת ומודדים את השטח. בהתאם לתוצאה ולצורך אנו ממליצים ללקוחות מה גודלה של הספרייה שאפשר לייצר בנישה זו וכמה ספרי תורה יוכלו להיות מאוחסנים בה לנוחות הקהל.

עיצוב של ספריות קודש 

ההיצע של עיצוב ספריות קודש כולל כמה היבטים ולכן בשלב הראשון אנחנו בוחנים את הנראות של בית הכנסת היום, אילו גוונים שולטים בו כמו לדוגמה צבעם של הכיסאות, של ארון הקודש וכל פריט נוסף הקיים בו.

אם הריהוט הקיים מבוסס על צבע אגוז כהה, אלון בהיר או דובדבן, ההצעה היא להשתמש באותו גוון כדי ליצור שלמות של נראות עיצובית בכל החלל.

בהתאם לכמות ספרי הקודש, ההמלצה שלנו היא לבנות ספריית קודש מעץ סנדוויץ" שהוא מאסיבי בעל מבנה חזק ודומיננטי ויכול להכיל קיבולת גדולה מאד של ספרים ועדיין הספרייה תהיה יציבה ביותר.

על פי גובהה של הספרייה אנחנו מתכננים את מיקומם של המדפים כך שיהיה גובה נוח להניח את הספרים על כל אחד מהמדפים.

בחלק התחתון של הספרייה, אנחנו מייצרים בדרך כלל ארוניות סגורות כדי לאחסן בהן פריטים אחרים כמו כיפות, טליתות וכל ציוד אחר שעליו יוחלט כנחוץ בבית הכנסת.

לקוחות רבים שלנו מעדיפים שנסגור את כל החלק העליון בדלתות זכוכית, זהו פתרון מצוין כדי לשמור על הספרים הקדושים מפני אבק, מזיקים וכל אפשרות אחרת, כך הם נמצאים בתוך מקום מוגן.

עיצוב של ספרית הקודש 

ספרית הקודש מצופה בדרך כלל בפורניר וכך היא נראית מאד מרשימה וייחודית. על העץ בגוון שנבחר על ידי הלקוחות אפשר להוסיף עיטורים יפהפיים הקיימים במגוון גדול מאד של צורות. אפשר גם לבצע גילוף אמנותי של העץ, דבר שהופך את הספרייה למוצר יוצא דופן בעל נראות מדהימה ומאד מיוחדת.

אין אחד שלא יעמוד ליד הספרייה בכניסה לבית הכנסת וייהנה לראות את העיצוב מעורר ההשראה המוסיף כבוד רב לבית הכנסת.

כמו כן אפשר לבצע צריבה בלייזר ולבצע חיתוכים ייחודיים ומדויקים באמצעות מכשור לייזר, כדי להקנות לספרייה מראה אצילי הכולל קרניז עליון הקיים בהיצע נרחב מאד של דוגמאות יפהפיות.

אם גם בית הכנסת שלכם זקוק לשינוי מרענן, נשמח מאד לסייע לכם בחשיבה על בחירת ספריית קודש שתהיה המתאימה ביותר עבורכם לרווחתם ולשמחתם הגדולה של באי בית הכנסת בימי חול ובשבתות.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן