ריהוט מוסדי

אחד מהמוסדות החשובים והמשמעותיים ביותר לעם היהודי הוא בית הכנסת. כאשר בונים ומתכננים בית כנסת, יש לשים דגש על מגוון של אלמנטים שיהפכו אותו למכובד, מרשים ובעל מראה יוקרתי. בתהליך העיצוב יש לשים דגש גם למנהגים ולצרכים של הקהילה שבאה להתפלל בבית הכנסת על בסיס קבוע, כמו ריהוט מוסדי אצל הוד והדר.

חברת הוד והדר היא חברה מובילה בייצור, שיווק ואספקת ריהוט מוסדי לבתי כנסת ובתי מדרש בארץ ובחו“ל. אנו מספקים ריהוט מוסדי לבתי כנסת בהתאמה אישית ולפי דרישה תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים וברמת גימור גבוהה במיוחד.

סוגי ריהוט מוסדי אצל הוד והדר – אותם אנו מספקים למוסדות:

 

ריהוט מוסדי אצל הוד והדר

 

ריהוט מוסדי – איך מעצבים בית כנסת?

לפני שמתחילים חשוב לשים דגש ולהגדיר את התקציב שברשותנו, לבחון את צרכי הקהילה ולהחליט על קו עיצוב כללי. כמובן שיש להתייחס לגודל של החלל, להבין כמה מקומות אנחנו רוצים ליצור, למדוד את הקירות במטרה למקם את כל אותם רהיטים.

בנוסף, יש לבחור את הכיסאות, לתכנן את הישיבה, לבחור צבע לריפוד, לבחור ארון, תיבה, עמוד חזן, מחיצה וספרייה בהתאם למידות שלקחנו. בתהליך נתייחס הן לחומרי הגלם מהם נייצר את כל הרהיטים המוסדיים והן לסגנון העיצובי שלהם.

דבר נוסף שחשוב להתייחס עליו בתהליך התכנון העיצובי של בית הכנסת הוא צורת הישיבה שכן בבתי כנסת אשכנזים, המתפללים יושבים עם הפנים אל ההיכל ובבתי כנסת של עדות המזרח הישיבה מתחלקת כאשר מחצית היושבים ממוקמים במרכז ומחצית כלפי ההיכל.

אנו עומדים לרשותכם עם מיטב היועצים שלנו המנוסים בתחום התכנון והעיצוב של בתי הכנסת בארץ ובעולם. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי בכל מה שקשור לריהוט בבתי כנסת ומערכות ישיבה. המוצרים שלנו עשויים מעצים איכותיים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 054-9741329

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן