ריהוט לבית כנסת

ריהוט טוב הוא ריהוט שמחזיק לאורך הרבה שנים ושומר על המראה התקין שלו למרות תנאי מזג האוויר והבלאי הטבעי של החומר. כמו ריהוט הבית כך גם ריהוט לבית כנסת נועד לשרת את הציבור הנמצא במקום ולעשות את השהות שלו במקום לנוחה יותר.

בין אם על ידי כיסאות, שולחנות, ספסליםבימות או ספריות – כל רהיט נועד להקל על חיינו במידה מסוימת. לכל רהיט ישנה המטרה שלו כאשר המטרה של כולם יחד היא לשדר את המסר הנכון של בית הכנסת.

לא כל אביזרים לבית כנסת מתאים לכל בית כנסת, הן מבחינת מראהו החיצוני והן מבחינת מה שהוא משדר. את ההתאמות הנכונות לבית הכנסת תוכלו לעשות בעזרת מומחה שייעץ לכם במה לבחור.

ריהוט לבית כנסת – משקיעים בפרטים הקטנים

ריהוט בית הכנסת הוא אולי אחד הדברים החשובים שעושים במהלך בניית בית כנסת חדש או שיפוצו. הריהוט הוא חלק בלתי נפרד מן העיצוב ויכול להשפיע משמעותית על חווית התפילה וההרגשה הכללית של המתפללים הנוכחים במקום.

על ריהוט לבתי כנסת להיות אלגנטי ומהודר על מנת לכבד את המקום בו הוא נמצא. זהו בדיוק סוג המוצרים אשר מספקת חברת "הוד והדר" אשר מתמחה בייצור ריהוט וספסלים לבית כנסת מעץ מובחר באיכות הגבוהה ביותר. הרהיטים נעשים מעץ בוק, עץ מהגוני, עץ אלון או עץ אגוז, כאשר כל הפריטים בנויים מעץ מלא / גושני בתוספת לבידים מצופי פורניר.

ריהוט לבית כנסת מחירים

ריהוט בעבודת יד

העבודות מבית "הוד והדר" נעשות כולן בעבודת יד, חריטות וגילופים אמנותיים בעזרת לייזר ומכונה מיוחדת. העבודות כולם נעשות בארץ בהתאם לכל הדרישות של הדת היהודית.

המומחים שלנו יגיעו לבחון את מידות בית הכנסת ואת עיצובו, יבנו את הרהיטים המתאימים ביותר עבורכם ויגיעו להתקין אותם במהירות ויעילות.

צרו איתנו קשר ונשמח לספק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן