כוורת לבקבוקי יין

בבתים רבים נוהגים לשתות יינות איכותיים לאורך כל השבוע ובמיוחד בעת אירוח בסופי השבוע ובחגים. הידע הרב שצברו הישראלים בנושא היין וההבדלים הרבים בין היינות, הפך אותם לאניני טעם והם מחזיקים בביתם כמה סוגי יין ובכל פעם פותחים את בקבוק היין המתאים ביותר לסוג הארוחה.

מכיוון שמדובר בבקבוקים מזכוכית, יש למצוא מקום אחסון אופטימלי שתואם את כמות הבקבוקים הנמצאת בדרך כלל בכל בית תוך מתן דגש לטמפרטורה הנדרשת לסוגי היין השונים.

כוורת לבקבוקי יין

הפתרון הוא ייצור ארון בצורת כוורת המותאם לאחסון הבקבוקים. מעבר לפרקטיות ולשמירה על בקבוקי היין מדובר בפריט עיצובי יפהפה המוסיף רבות לנראותו של הבית. זו הסיבה שמיצרים אותו בהתאם לקו העיצובי של הבית, בסגנון מודרני, קלאסי או כפרי ובצבעים הקיימים בסביבת הכוורת כמו לדוגמה לבן, מהגוני, צבע אגוז וכו'.

גודלו של כל תא בכוורת לבקבוקי יין נקבע על ידי הלקוח. אפשר ליצור תאים גדולים מרובעים המכילים עד עשרה בקבוקי יין ואפשר לייצר כוורת המכילה הרבה מאד תאים לאורכה ולרוחבה כאשר בכל תא מאחסנים בקבוק אחד בלבד כי לא ליצור מגע בין הבקבוקים השונים.

אחד הדגמים היפים ביותר היא כוורת הבנויה מתאים מעוינים ולא ישרים כמקובל. גם כאן עורמים את הבקבוקים זה מעל זה תוך יצירת הפרדה ביניהם. הנראות באופציית אחסון זו היא שונה, למטה ממוקם בקבוק אחד, מעליו שני בקבוקים, מעליהם שלושה בקבוקים וכן הלאה. המעוינים יוצרים יופי יוצא דופן לסלון או למטבח הן בזכות הצורה הייחודית של הריהוט והן בגלל נראותם של הבקבוקים הצבעוניים בכל השורות שבהן הם ממוקמים. הכוורת יוצרת גם במקרים רבים מחיצה טבעית מקסימה בין אגפים שונים בבית.

בבתים שבהם אין מקום להקים כוורת לבקבוקי יין בסלון, בפינת האוכל או במטבח, מנצלים שטחים אחרים ברחבי הבית לטובת הקמת הכוורת. לקוחות רבים מקימים זאת במרתף, בחדר שאין בו שימוש או מנצלים שטח הקיים מתחת למדרגות העולות לקומה השנייה. הם יוצרים כוורת רוחבית או אורכית בכל השטח הפנוי מתחת לגרמי המדרגות ויוצרים שטח אחסון רב.

הלקוחות ממיינים את סוגי הבקבוקים. לדוגמה יין אדום של יקב מסוים שקונים בכמויות מרכזים את כל הבקבוקים בתא אחד או בכמה תאים סמוכים. בתאים אחרים מאחסנים בנפרד בקבוקים אחרים שיש מהם כמות קטנה יותר. בתוך הארון ממוקמים זיזי מתכת וכל בקבוק מונח עליהם כדי ליצור הפרדה מקסימלית בין הבקבוקים.

כוורת מעץ איכותי עבור אחסון בקבוקי היין

אחסון בקבוקי יין אינו דומה למוצרים אחרים ולכן מתאימים את סוג העץ להכנת הכוורת. העץ אמור להתאים גם לטמפרטורה שתשרור במקום ולכן מבצעים שימוש בסוגי העץ האיכותיים ביותר הקיימים. בנגרייה מייצרים בעבודת נגרות את כוורת לבקבוקי יין על פי המידה הרצויה. אם מדובר בתאים רחבים המתאימים להרבה מאד בקבוקים בכל תא או לחלופין תאים צרים ועמוקים אשר כל אחד מהם מתאים לאחסון של בקבוק יין אחד בלבד.

אחד הנושאים החשובים ביותר הוא ייצור תאים שגודלם זהה באופן מדויק. כשמבצעים זאת באמצעות מכונת CNC  התוצאה היא זהה וכך הבקבוק מוגן מכל הכיוונים והסיכוי שהוא ייפול הוא קלוש.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן