עבודות נגרות

נגריה מקצועית הצועדת עם הקדמה מבצעת עבודות נגרות יוצאות דופן תוך שימוש במכונות הפועלות בטכנולוגיה חדשנית ולכן יש להם את היכולות לבצע עבודות נגרות יפהפיות עבור מיקומים שונים ברחבי הבית, במשרדים, במפעלים, בבתי כנסת ועוד.

המראה הכללי של הבית

אם מדובר בבית חדש או מחודש, ברוב המקרים שוכרים הדיירים מעצב פנים המבין את טעמם של הלקוחות ולאחר סיעור מוחות משותף, יוחלט על המידות של עבודות הנגרות השונות למיקומים הנדרשים ברחבי הבית במרפסת ובחצר, בהתאם לקו העיצובי שנבחר.

האפשרויות הן רבות ומגוונות כמו סגנון קלסי, מודרני או כפרי. הקו המנחה הוא יצירת הרמוניה בין אופיים וצבעיהם של שלל הפריטים שיוצבו במקומות שונים כך שיהיה קשר ביניהם ודבר יוביל לדבר.

נגריה שמבצעת עבודות נגרות מיוחדות תשדרג את נראותם של הרהיטים כך שלא יהיו נורמטיביים אלא יתווספו לכך פיתוחי עץ ועיטורים מיוחדים שייחדו את הריהוט.

עבודות נגרות

ריהוט לחדר שינה

גודלו של הריהוט בחדר השינה נקבע ביחס ישר לגודלו של החדר. אפשר להזמין מיטה מסיבית בעלת גב יפהפה ובנוסף לכך כורסה נוחה או ספסל ישיבה שיוצב בקדמת המיטה.

קיימים חדרי שינה שמזמינים עבורם ארון בעל דלתות פתיחה רגילה או דלתות הזזה, או בונים חדר ארונות המכיל בסדר הנוח לבני המשפחה מידוף, מיקום לתליית בגדים, סלסילות אחסון ועוד.

המוטו הוא ליצור מבנה פונקציונלי של הארון שתואם בדיוק את צרכיהם של בני הזוג.

ריהוט בחדרי הרחצה

הדרך הנוחה לאחסון פריטים שונים בחדרי האמבטיה או השירותים היא על ידי בניית ארונות אמבטיה. המגמה היא לתכנן אותם כך שהם יהיו כמה ס"מ מעל אריחי הרצפה כך שלא יינזקו במקרה של חלילה הצפה. הארונות הללו מאפשרים אחסון נוח ומרווח של מגבות המטבח, מלאי הסבון, קופסאות טישיו, חומרי הניקוי וכל פריט אחר שיאוחסן בו.

את הארונות אפשר לייצר בכל גודל רצוי ובהתאם לצורתם הגאומטרית של חדרי הרחצה והצורך במקומות אחסון.

 

מטבח

בשנים האחרונות, המטבח שהוא לב ליבו של הבית זוכה לנתח משמעותי בתוך כלל תקציב הריהוט בבית. האפשרויות הרבות של נראות המטבח סוחפות את הלקוחות והם דואגים לכך שיהיה בביתם מטבח מעוצב ופונקציונלי הכולל אי  וכוורת לבקבוקי יין שידהימו כל אורח שנכנס הביתה.

ברוב המקרים מזמינים ארונות מטבח הבנויים מעץ סנדוויץ' המחזיק מעמד לאורך שנים רבות והוא מתאים הן לאחסון כלי בית והן לאחסון מזון. קשת צבעי הארונות האפשריים הוא עצום וכן קיימות כמה שיטות של צביעתם. מרבית הלקוחות מעדיפים גוונים בהירים כמו לבן, גווני שמנת, אפור או צבעי פסטל שחודרים אט אט גם לתחום המטבחים כמו ירקרק ותכלת.

שטחי האחסון הרבים כוללים מידוף המיוצר בטכנולוגיות חדישות כך שחלקו יכול לנוע, מגירות רגילות ועמוקות הנעות על מסילה ונטרקות בטריקה שקטה. לנוחות מקסימלית מוסיפים לארונות ידיות מפרזול נוחות ומעוצבות.

עבודות נגרות מיוחדות

בנגריות מבצעים עבודת חיתוך מדויקת של לוחות העץ, חלקם באמצעות מכונות CNC משוכללות המקפיצות את נראותם של המוצרים המוגמרים כמה שלבים קדימה כמו לדוגמה בניית מדרגות עץ יפהפיות המובילות מקומה לקומה וגם לעליית הגג. דלתות כניסה יוצאות דופן, דלתות פנים מדהימות ומשקופים יציבים.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן