מערכות ישיבה לבית כנסת

כאשר מזמינים מערכות ישיבה עבור בית הכנסת החשיבה היא להעניק למתפללים נוחות מרבית כיוון שהם יושבים פרקי זמן ארוכים על הכיסאות. בין המתפללים קיימים צעירים ומבוגרים וחשוב לדאוג לכל אחד מהם. ישיבה לא נוחה עלולה להדיר את רגליהם של המתפללים מבית הכנסת ולכן מדובר בנושא חשוב מאד שיש להקדיש לו מחשבה רבה לפני ביצוע ההזמנה.

כל הכיסאות לבית כנסת אמורים להיות ארגונומיים, יציבים בעלי בסיס מרופד ונוח המורכבים מבדים איכותיים ועמידים ומשענת גב איכותית לישיבה זקופה שלא תגרום למיחושים או לחוסר נוחות. היתרון בריפודים הבנויים מבדים בטיב מעולה הוא שאפשר לנקות אותם באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים וכך יוצרים בית כנסת אסתטי ונקי.

תכנון מערכות הישיבה בבית הכנסת

המטרה של כל בית כנסת היא ליצור את מירב מקומות הישיבה האפשריים בשטחו של בית הכנסת כדי לאפשר לכמות מרבית של מתפללים להגיע אליו במיוחד בשבתות שבהן עולים חתנים לתורה ובחגים המרכזיים.

תכנון נכון של החלל המיועד לכך עושה לעתים הבדל משמעותי בכמות הכיסאות במרחב ולכן המפעלים המנוסים מציעים כמה אופציות כדי לבחור את הנכונה ביותר עבור כל מבנה, בהתאם לרמת הצפיפות המנותבת על ידי הנהלת בית הכנסת על פי אופיים של המתפללים, אנו מכינים סקיצות בתוכנות דו ממדיות לצרכי המחשה.

קיימים גם מיקומים כמו ישיבות ומוסדות לימוד המעדיפים מערכות ישיבה מעץ ללא ריפוד כדי שהתחזוקה תהיה קלילה יותר וגם לאור העובדה שכל אחד מהכיסאות הללו תופס מקום קטן יותר במרחב וכך אפשר להתקין מספר גדול יותר של כיסאות. מערכות מסוג זה קלות יותר לתחזוקה וניקיון, מאווררות יותר, ולעתים אף חוסכות במקום.

מערכות ישיבה ייחודיים

עבור בתי כנסת בחו"ל מייצרים כיסאות המתרוממים באופן עצמאי ועבור בתי כנסת בישראל, מייצרים כיסאות קבועים.

לצורך ייצור כיסאות בוחרים בעצים טבעיים גושניים משובחים. העבודה מתבצעת באמצעות מכונות ניסור עץ חדישות הפועלות בטכנולוגיות עכשוויות, ס.נ.ס. המסוגלות לייצר את חלקי העץ במהירות גבוהה ובדיוק מרבי. בהתאם להזמנת הלקוח מוסיפים במערכות הכיסאות שילובים של עיטורים, גילופי עץ, ריקועי נחושת או הדבקת סממנים יהודיים שונים.

מפרט טכני

כדי ליצור יציבות מקסימלית בוחרים בעץ גושני מלא ומחומר זה מייצרים הן את הרגליים האמצעיות והן את הרגליים החיצוניות כדי ליצור נוחות בישיבה לאורך זמן. המרכז של גב הכיסא מיוצר מעץ סנדוויץ' אדום בעובי 28 מ"מ ואילו המושב מיוצר מעץ סנדוויץ' בירץ' 22 מ"מ. להשלמת המראה של כל כיסא מחברים לכך פרזול בטיב מעולה כך שהוא לא יעלה עם השנים חלודה ובונים מדרך רגל העשוי מגליל נירוסטה שאינו מעלה חלודה.

את הריפוד האיכותי תופרים בצורת מעטפת כך כל שטח המושב מכוסה בריפוד SK עובי 11 ס"מ ובמשענת הגב העובי של הספוג הוא 3 ס"מ. LM. קיימת אפשרות לרפד גם בבדים דוחי כתמים מסוג אל קנטרה או מבד קטיפה חסין אש.

מידות הכיסא:

רוחב פנימי – 48 ס"מ.

רוחב חיצוני – 51.5 ס"מ.

עומק הכיסא ברוטו – 64.5 ס"מ.

גובה הכיסא ברוטו – 100 ס"מ.

את הכיסאות צובעים בתום הייצור בצבעים ייעודיים המותאמים לעץ טבעי כדי ליצור מראה מושלם בעל נראות יפהפייה המתאים לקו העיצובי של בית הכנסת הספציפי.

תקופת אחריות:

על גוף הכיסא וכל חלקי העץ – 3 שנות אחריות + 7 שנות שירות.

 

תכנון וביצוע מעולה!

החשיבה על כל הפרט והתכנון המדויק של מיקומי הכיסאות מובילים לייצור מקצועי של כיסאות איכותיים ויוצאי דופן לרווחת המתפללים.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן