מחיצות עץ

מחיצות עץ הן פריט שימושי בבתי כנסת, באולמות אירועים, בבתים ובקליניקות. בתאם לצורך אפשר לייצר מחיצות בכל גודל נדרש בדגמים שונים תוך שילוב פיתוחי עץ יפהפיים היוצרים ריהוט יוצא דופן.

מחיצות עץ לבתי כנסת

תפקידן של מחיצות העץ הוא ליצור חיץ בין מתחמים פנימיים בבית הכנסת המיועדים למטרות שונות ולסוג אחר של קהלים. מעבר לכך מדובר בריהוט יפהפה המוסיף יופי רב לנראותו של בית הכנסת.

כדי ליצור מוצר פרקטי, אפשר לייצר אותו באורך הנדרש תוך מתן אפשרות לקפל אותו בכל אורך מסוים כך שיהיה נוח לאחסן את המחיצות במחסן עד מועד השימוש.

את רוב המחיצות מייצרים ברוחב של 1.20 מטר ובגובה של 1.80 מטר והן עומדות על רגליים המחוברות לחלק התחתון שלהן. כדי ליצור מחיצה מאסיבית שלא תיפול כשהיא פתוחה, מייצרים אותה מעץ אורן מלא בשילוב מלמין מולבן בגווני חום, דובדבן, מהגוני או כל צבע נדרש התואם את נראותו של בית הכנסת.

בבתי כנסת שמעוצבים עם עיטורים רבים, מכילות גם המחיצות הייחודיות הממוקמות בו עיטורים בעלי סממנים יהודיים כמו המנורה. כדי להבליט את המראה, מייצרים את המחיצה מעץ גושני בוק בשילוב סנדוויץ', מורחים על כל המשטח לכה איכותית ובמידת הצורך מוסיפים מתחת למחיצה גם גלגלים כך שאפשר יהיה לשנע את המחיצה ממקום למקום.

אחד הדגמים המרהיבים הוא דגם הכולל פיתוחי עץ בדוגמאות יפהפיות שמשנות לעתים את כל נראות בית הכנסת ומוסיפים לו נופך ייחודי.

אופציה נוספת היא ביצוע גילוף עץ לכל אורכה של המחיצה או בחלק ממנה. גילוף העץ שלא נראה בכל מקום מקפיץ את נראותו של בית הכנסת בכמה שלבים קדימה ולא אחת מגיעים מתפללים במיוחד כדי לראות את המוצר היוצא דופן ולהזמין דגם זהה או דומה לבית כנסת או לישיבה אחרת ברחבי הארץ והעולם.

מחיצות עץ לבית כנסת

מחיצות עץ לאולמות אירועים

באירועים שונים באולמות אירועים יש צורך בהקמת מחיצת עץ בין גברים לנשים וגם בין האגף הדתי לאגף החילוני כך שיש בו שתי מחיצות ולעתים בגדלים שונים. ייצור המחיצות מותאם לגודל המקסימלי כך שאפשר לשלב את המחיצות במיקומים הנכונים במרחב וליצור את החיץ הדרוש.

מחיצות עבור קליניקות

בקליניקות ובמכונים רפואיים שונים רוכשים מחיצות הנחוצות להם כדי להפריד בין מתחמים כמו האזור שבו קיים המכשור הרפואי לאזור ההמתנה או למשרד. המחיצות הללו בנויות בדרך כלל מחלקי עץ מלאים ללא פיתוחי עץ או עם פיתוחי עץ בחלק העליון בלבד כדי לא ליצור נראות לא רצויה של מה שקורה בצד השני.

המחיצות מתוכננות בהתאם לגודל הנדרש ובנויות מריבועים ריבועים המחוברים זה לזה באמצעות צירים מעולים. זאת כדי ליצור אפשרות להגדיל ולהקטין את האורך הכללי.

ייצור מחיצות עץ לבית כנסת ברמה הגבוהה ביותר

הנגרייה הפועלת בטכנולוגיות פורצות דרך מסוגלת לייצר מחיצות מסוגים שונים של עץ כמו עץ אורן, מהגוני, סנדוויץ' ועוד. השימוש בציוד החדשני הפועל בחיתוך לייזר בשיטת CNC מאפשר לייצר פריטים מדויקים מאד כך שכל מוצר זהה בדיוק למוצר השני ואפשר לחבר בהם בנקל.

בזכות הידע המקצועי והמיומנות הרבה מייצרת הנגרייה מחיצות רבות ללקוחות הן בארץ והן בחו"ל.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן