מחיצות דקורטיביות מעץ

בשנים האחרונות גם בבתי הכנסת מקפידים על הצד העיצובי ומתאימים פריטים חדשים לנראות הכללית של בית הכנסת.

אם קיים צורך האחראים מזמינים מחיצות דקורטיביות מעץ שתפקידן ליצור שני מרחבים באולם הראשי של בית הכנסת. זאת כדי ליצור חיץ עבור עזרת נשים או עקב סיבות אחרות.

המחיצות הללו העומדות על רגליים יציבות בכמה מיקומים לאורכן של המחיצות מוסיפות חן רב לנראותו הכללית של בית הכנסת כך שהן יוצאות ערך מוסף מעבר לחלוקת השטח.

גם אולמות אירועים רבים המקיימים אירועים הן חילוניים והן דתיים, רוכשים מחיצות דקורטיביות לצורך יצירת שניים או שלושה מתחמים עבור הנשים, הקהל הדתי והקהל החילוני.

מחיצות דקורטיביות מעץ

בבתי כנסת רבים קיימות מחיצות ניידות שאפשר לשנע באמצעות הגלגלים ממקום למקום ובתום התפילות מעבירים בקלות רבה לאחסון במחסן.

הגלגלים מאפשרים להזיז את המחיצות ממקום למקום בקלות רבה ללא צורך בהרמה של משטחי העץ הכבדים במיוחד כשמדובר בקהל מבוגר שקשה לו להרים פריטים כבדים.

מחיצות דקורטיביות מעץ

מחיצות מהודרות

כדי לייצר מחיצות מהודרות משתמשים בסוגי עץ שונים בהתאם לעץ הקיים בריהוט האחר בבית הכנסת. בתום עבודת הייצור מעץ אורן, מהגוני או עץ מאסיבי אחר. בתום הייצור, צובעים את הרהיט בצבעים ייעודיים לעץ הנותרים על הרהיט לאורך שנים רבות ויוצרים הרמוניה של הגוונים הללו עם הריהוט הקיים בבית הכנסת, כיסאות, ארון הקודש, הספריות ועוד. כל צבע שאינו שייך יפגע בנראותו היפה של בית הכנסת ולכן ההתאמה העיצובית היא חשובה מאד.

הדור החדש של המחיצות הדקורטיביות מיוצר באמצעות מכונות חדישות הקיימות בנגרייה. המכונות הפועלות בטכנולוגיה חדשנית מסוגלות לבצע חיתוך לייזר מדויק בשיטת CNC של כל דוגמה שמבקש הלקוח. קיימים כמה דגמים של עיטורים יפהפיים והימצאותם בחלק הגבוה של המחיצות הדקורטיביות הופך אותן לרהיט יוצא דופן ובעל נוכחות משמעותית בבית הכנסת.

בנוסף לכך, אפשר לשלב בייצור של המחיצות הללו גם שימוש בחומרים נוספים כמו זכוכית, תמונות המבוססות על סיפורי התנ"ך או לחלופין שילוב בין כמה סוגי עץ היוצרים קוטביות בנראות העץ ובצבעיו.

גילוף העץ במחיצות דקורטיביות

אחת האטרקציות בתחום ייצור המחיצות הדקורטיביות היא השימוש בגילוף עץ. במחיצות אלו יוצרים את רוב הגובה בעץ חלק ובחלק העליון בלבד מוסיפים עץ מגולף בשפע של דוגמאות מובילות כמו דמויות מהסיפורים התנכיים, מנורה, מגן דוד ועוד. כל החיתוכים בוצעו באמצעות חיתוך לייזר ולכן הן מדויקות להפליא.

מחיצות דקורטיביות מעץ

שיטת ייצור המחיצות

לאור העובדה שהצורך בפתיחת המחיצות הוא מעת לעת וחלק מהזמן הן מאוחסנות במחסן, מבצעים ייצור פונקציונלי. המחיצה בנויה מכמה מחיצות קטנות יותר המחוברות זו לזו באמצעות צירים. כך פותחים את האורך הנדרש של המחיצה בכל פעם. בנוסף לכך, אפשר לקפל את המחיצות הבודדות זו לצד זו וכך יוצרים מחיצה ארוכה התופסת נפח של מחיצה אחת בלבד וקל לאחסן זאת כך במחסן.

גם קליניקות ומכוני רפואה העוסקים בתחומים שונים מבצעים שימוש במחיצות הדקורטיביות היפהפיות החוצצים בין המרחבים.

השיטה המוצלחת כבר קנתה לה לקוחות רבים הן בארץ והן בעולם שהבינו את השיטה הפרקטית והזמינו מחיצות גם עבור בית הכנסת שלהם.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן