מחיצות לאולמות

במיקומים שונים ברחבת בית הכנסת יש צורך במחיצות לאולמות לשימושים שונים, קיימות מחיצות קבועות ואחרות אשר ניתנות להזזה ממקום למקום.

מחיצות מודולריות בבית הכנסת

המחיצות הנעות משמשות להפרדה בין גברים לנשים בסיטואציות מסוימות ולהפרדה בין שתי קבוצות מתפללים אשר עסוקות לדוגמה בקבלת שיעורים שונים בזמנים מקבילים.

המחיצות הן מודולריות, מתקפלות למקטעים רבים ולכן אפשר להציב את מלוא המחיצה לכל אורכה או לפתוח רק חלק ממנה, בהתאם לצורך בכל סיטואציה. ומכאן גם חשיבותן בין שאר פרטי ריהוט לבתי כנסת.

המחיצה הדקורטיבית בנויה ממסגרת מאסיבית ובתוכה משטח ובו צורות שונות. האלמנטים הללו  מיוצרים במכונת כרסום CNC או לחילופין באמצעות חיתוך בלייזר. המכונות החדשניות הללו מסוגלות לבצע חיתוכים מדויקים באופן זהה ויפהפה ולכן הן מרשימות מאד.

מחיצות דקורטיביות מעץ

מחיצות קבועות בבית הכנסת

את המחיצות הקבועות אנו מייצרים עבור קיר ההפרדה בעזרת נשים. המחיצה מאפשרת לנשים לצפות בכל מה שקורה בעזרת הגברים וכך להיות חלק מהתפילה ומהשמחה הכללית במיוחד בשבתות אשר בהן מתקיימות חגיגות של שבת חתן לבר מצווה או לחתונה.

האלמנטים המעוצבים אשר ממוקמים על המשטח הם נעימים לעין ומוסיפים יופי רב לכל בית כנסת. הייצור שלנו מתבצע תוך שימוש בעץ איכותי אשר עובר בקרת איכות קפדנית ואשר נשמר לאורך שנים רבות. על פי מטרת השימוש במחיצה אנו מחליטים אם לבצע זאת בעץ רגיל או בעץ מלא וצובעים אותה בצבע המתאים.

במקרים רבים אנו מבצעים משרביות חלולות מעץ מפוסל באמצעות CNC  וזאת לאור התוצאה המושלמת שלהם. את המשטחים המיוצרים בגובה וברוחב הנדרש, ממקמים עמודים יציבים אשר מחברים ביניהם ודואגים שהמשטחים יישארו כך לאורך שנים.

מחיצות בבית הכנסת

מחיצות אשר כוללות פיתוחי עץ מקסימים, קיימים גם במרחבים האחרים בבית הכנסת כמו במעבר לעמדת החזן ובמיקומים נוספים.

אומנם יש למחיצות הללו מטרות שונות אך מעבר לפרקטיות הן גם יפות מאד ויוצרות נראות מעוצבת ומיוחדת לכל פינות בית הכנסת.

 

המפעל הייחודי שלנו מייצר מחיצות בהיצע נרחב של דגמים ובכל גודל רצוי. נשמח לייצר גם עבורכם מחיצות כוללות פיתוחי עץ מרהיבים אשר יוסיפו יופי רב למבנה.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן