ייצור מעקות לבתי כנסת

 

בין הפריטים השונים אשר אנו מייצרים לבתי הכנסת, קיימים גם מעקות אשר יש להם כמה שימושים בשטח בית הכנסת.

מעקות במדרגות

ברוב בתי הכנסת קיימות שתי קומות, האחת עבור הגברים והשנייה עבור עזרת הנשים. במעלה המדרגות אנו מציבים מעקב איכותי אשר יאפשר אחיזה נוחה בגובה הנכון, עבור מי שעולה לעזרת נשים בכל גיל.

מכיוון שמדובר בבית כנסת, אנו מייצרים את המעקות מעץ והם כוללים פיתוחי עץ בדוגמה אשר נראית להנהלת בית הכנסת. אפשר לייצר את המעקות עם פיתוחים מעוגלים, מרובעים, עמודים צרים או רחבים ומאסיביים.  הנושא החשוב ביותר הוא שהמעקה והשלוחות שלו יהיו חזקים ויאפשרו עלייה נוחה לקומה השנייה.

מעקות בעזרת נשים

הנשים במהלך התפילה ובמיוחד כאשר חוגגים שבת חתן לילד בר מצווה או לחתן בחתונה, מעוניינות לראות מה מתרחש בקומה הראשונה, לשמוע את התפילה ולהשליך בנוחות את הסוכריות. כדי לאפשר להן את האפשרות לצפות בכל מה שקורה אנו מייצרים מעקות מעץ אשר מחזיקים לוחות של פרספקס או זכוכית. היתרון הוא שמדובר בחומר שקוף ולכן אפשר לראות כל מה שקורה והמעקה מקבע את הלוחות ומחבר אותן למשטח השיש או לכל משטח אחר אשר קיים בחלק התחתון של המחיצה בעזרת נשים.

על המעקה הייחודי והיפהפה אפשר לתלות גם ווילונות תחרה כך שהמקום יהיה מכוסה בשעות שבהן אין תפילה. מחברים את החלק העליון של הווילונות למעקה באופן בטיחותי.

חיפוי עמודים בעץ מצופי פורניר

מעקות בבית הכנסת

מעקה דקורטיבי ממוקם בסמוך לעמדת החזן ויוצר מעין מעבר מאולם בית הכנסת לעמדה של החזן עם ההוד וההדר המתאימים לכך. אנו מייצרים עמודים ארוכים ומאסיביים בכל גודל רצוי לאורכו של כל השביל ובחלק העליון משטח רחב, כך שאפשר גם להישען על המעקה בעת הצורך.

לאורכו של המעקה מייצרים דוגמאות יפות המוסיפות יופי רב לבית הכנסת והן מותאמות לקו העיצובי של בית הכנסת הספציפי.

במקומות רבים מייצרים גם גילופי עץ לאורך המעקה אשר מתוכננים בקפידה ומיוצרים תוך שימוש במכונת CNC מדויקת, כך שכל הפריטים זהים לחלוטין מבחינת גודל וצורה.

את העץ המפוסל במשרביות חלולות, אפשר לייצר בהרבה מאד רעיונות עיצוביים כאשר כל החללים הם במקומות קבועים. הדוגמאות יכולות להיות של צורות שונות או בקווים המזכירים דמויות או סיפורים מהתנ"ך.

שימוש במגוון סוגי עץ

את המעקות מייצרים בדרך כלל מעץ מלא או אחר כמו מהגוני כדי שהמוצר יהיה יציב, אפשר יהיה לאחוז בו ולהישען עליו בבטחה ושהוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

את המעקות צובעים בצבע זהה לצבעם של הרהיטים וארון הקודש אשר קיימים בבית הכנסת או בצבע המשתלב איתם.

ברוב המקרים הצביעה היא בצבע חום כהה כמו אגוז או דובדבן אשר מותירים רושם רב על באי בית הכנסת.

 

מעקות בכניסה לבית הכנסת

בבתי כנסת רבים, על פי המבנה הגיאומטרי של האולם, יש צורך בהתקנת מעקות ליד ספריית הספרים או במתחם הקשור לאולם הכניסה כדי ליצור המשכיות לבית הכנסת.

גם במקרים הללו, אנו מייצרים ומרכיבים מעקה מאסיבי ברוחב הנדרש כדי ליצור נוחות לקהל אשר זורם פנימה לתוך בית הכנסת.

המטרה היא שהמוצר יהיה שימושי וישרת את המטרה אך עם זאת שלא יפריע לקהל המתפללים להגיע לכיסאות או לספריית ספרי הקודש.

 

אם גם אתם זקוקים למעקות בבית הכנסת שלכם בארץ או בחו"ל, נשמח להעניק לכם מהידע ומהמיומנות שלנו ולהציע לכם כמה אופציות של מעקות ייחודיים אשר יתאימו לבית הכנסת הספציפי.

 

 

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן