כמה עולה ארון קודש

ארון קודש הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בבית הכנסת ואפשר לייצר אותו בכל גודל נדרש בהתאם לגודלו של בית הכנסת ולמיקום שיועד לכך.

המיומנות הרבה שצברה החברה לאורך שנות פעילותה הובילו לכך שאנו מייצרים פריטים ייחודיים באיכות יוצאת דופן לבתי כנסת רבים ברחבי הארץ וגם עבור בתי כנסת רבים בקהילות יהודיות רבות הממוקמות מעבר לים.

כל חומר הגלם המשמש לייצור ארונות הקודש נבחר על ידינו בקפידה. אנו רוכשים רק לבידים, עץ מלא, פרופילים, פורמייקה ועוד בטיב מעולה, כדי להעניק שירות איכותי מקצועי ללקוחות שלנו.

עלות של ארון קודש

עלותו של ארון קודש תלויה בגודלו, בטיב העץ שנבחר ובעבודות האומנות המבוצעות בפרויקט ספציפי זה. העלות של הארון הקטן ביותר הוא כ – 30.000 ₪ בתוספת עלויות של המשלוח וההתקנה. ככל שמדובר בארון גדול יותר ובעבודות ייחודיות כמו ויטראז'ים, חריטות, הדפסות דיגיטליות, עמודי שלמה, קרניזים מעוגלים פסים אנגלים, המחיר של ארון הקודש עולה בהתאם לדרישות הספציפיות בכל הזמנה.

תכנון ארונות קודש

את ארונות הקודש מייצרים מעץ סנדוויץ' איכותי המצופה בפורניר בשילוב עץ מלא. קיימת אפשרות לעצב את הארון בשפע של רעיונות ייחודיים כמו לדוגמה גילוף ידני של שכבת העץ העליונה, כיתוב של פסוק שנבחר מעל הארון כאשרה האותיות צבועות בצבע זהב כך שהן בולטות ומוסיפות יופי רב לכל חלל בית הכנסת.

אפשרות נוספת לייצור ארונות קודש היא מעץ מהגוני טבעי בכל גוון או מעץ בוק טבעי תוך ביצוע שילובים אומנותיים שונים.

מיזמים של ארונות קודש יוצאי דופן

בין הפרויקטים המיוחדים שבצענו אפשר לציין את ארונות קודש גדולים אשר כוללים הדפסה על זכוכית, כתר גדול מעל הארון ואותיות הפסוק הכתובות בצבע זהב. כל הדלתות בצדי הארון מחופות ומוצבים סרגלי עץ מלא, לבידים מצופים פורניר ומגוון גילופים בעץ מלא.

בנוסף לכך בוצעה חריטה מוארת של תמונת הר סיני, לוחות הברית ושנים עשר השבטים. קרניזים מעוגלים אשר הוצבו במקום באופן מדורג הכוללים פסים אנגלים בעבודת הכרסום וביניהם ויטרז'ים מרהיבים של שנים עשר שבטי ישראל ושל חגי ישראל המעוררים השתאות בעיני כל המתבוננים בהם.

כמו כן, אפשר לשלב ריקועי נחושת בעבודת אומן הכוללים גם תאורה, חיתוך פליז בלייזר מדויק של עץ מהגוני ספלי, הדפסות דיגיטליות על חזית פרספקס לצורך מעבר אור היוצר אור מעומעם וייחודי.

תכנון של ארונות הקודש

לצורך תכנון של ארונות קודש יוצאי דופן אנו נעזרים בתוכנות המתקדמות ביותר בשוק כמו תוכנת תלת ממד והדמיות מתוחכמות המאפשר לראות ולדמיין את התוצאה הסופית. דבר זה יוצר תכנון קפדני ומדוקדק לכל אחד ממאפייני ארון הקודש.

את ארונות הקודש אנו צובעים באופן מקצועי במגוון צבעים בהתאם להזמנת הלקוח. המגמה היא ליצור אחידות עם שאר הרהיטים הקיימים בבית הכנסת ולכן רבים בוחרים בצבעי עץ כמו אלון מבוקע, אגס חום, אגוז ואופציות רבות נוספות.

מיקומו של ארון הקודש

הימצאותו של ארון הקודש במרחב של בית הכנסת מעניקה לו נוכחות משמעותית ביותר. כל ספרי התורה מאורגנים בתוכו בצורה מסודרת כך שלא ייפלו חלילה.

לאור חשיבותם הרבה של ספרי התורה וערכם הכספי הגבוה, מתקינים מנעולים ואמצעי הגנה נוספים בהתאם לדרישות של חברת הביטוח בפוליסה של בית הכנסת.

עלויות של ארונות הקודש בגודל הנדרש

נשמח להגיש לכם הצעת מחיר קונקרטית עבור ארון הקודש הנדרש לבית הכנסת שלכם בהתאם לשטח הקיים, למספר ספרי התורה שיועמדו בתוכו ולאופן העיצוב המרשים שלו.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן