ספריות קודש במבצע

ספריות קודש הן פריטים ייחודיים בבית הכנסת. הכנתן דורשת תכנון מדוקדק ולכן הלקוח מקבל הדמיות של כמה אופציות כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורו.

בהתאם למיקומה של הספרייה בחלל, אפשר לבחון את האפשרויות במידות השונות ולהציע ספרייה רוחבית או ספרייה גבוהה.

ספריות קודש במבצע 

בימים אלה הנגרייה מאפשרת ללקוחותיה להזמין ספריות קודש הנחוצות להם עבור בתי הכנסת ומוסדות הדת השונים לקראת החגים והימים הנוראים במבצע. מדובר בהנחה משמעותית ולכן כדאי מאד להזדרז ולבצע את ההזמנה. בבתי כנסת רבים קיימות ספריות קודש ישנות שהן קטנות ממדים ולכן אינן מכילות את כל כתבי הקודש שהצטברו עם השנים. לכן יש צורך בספריה נוספת.

איכות ייצור ספריות קודש 

החברה מייצרת ספריות קודש תוך שימוש רק בחומרי גלם בטיב מעולה הנרכשים בישראל להבדיל מאלו המגיעים ממזרח אסיה שהם באיכות ירודה ואינם כשרים. מדובר בלוחות עץ גושני מלא, פורניר, לכה, צבעים וכל חומר גלם אחר הנחוץ לתהליך הייצור.

ספריות קודש המכילות את כל ספרי הקודש הן ספריות עמוסות מאד ולכן יש לייצר דגמים שהם מאסיביים כך שיחזיקו את כל הכמות על משקלם הרב ולא יקרסו. נתון זה ייקבע טרם הייצור כדי שהספרייה תוכל להחזיק את כל כמות הספרים המתוכננת להימצא בה.

נראותן של ספריות קודש 

אפשר לייצר ספריות קודש בכמה דגמים, בסגנון המסורתי או המודרני בהתאם לקו העיצובי של בית הכנסת והריהוט שכבר קיים בו. אפשר להוסיף בדגמים הללו גם עיטורים, שילוב של ריקועי נחושת, גילוף עץ מהודר המספר את אחד מסיפורי התורה ועוד. התוספות הללו הופכות את הספריות ליוצאות דופן בחדשנותן והן מוסיפות יופי רב לבית הכנסת. 

בעת תכנון ספריית הקודש משלבים בה מדפים, מגירות, ארוניות שחלקן פתוחות ומקצתן סגורות כדי למלא כל צורך של אחסון בהתאם לכמות ספרי הקודש הקיימת בבית הכנסת. מתפללים רבים מעוניינים לחדש את המקום, לרענן את הריהוט ולרכוש מדי פעם פריטים חדשים כדי ליהנות מהשינויים המתבקשים עם הזמן. בכל בית כנסת קיים ריהוט שממוקם בו שנים רבות ועם הזמן הוא נשחק, נראה פחות טוב ולכן כדאי להזמין חדש.

באמצעות מכונות החיתוך החדשות הפועלות בטכנולוגיות מתקדמות, אפשר לייצר עיטורים בדגמים שונים, זהים זה לזה ומדויקים. קיימות דוגמאות רבות של עיטורים והמפעל מייצר לכל לקוח את הדגם הספציפי שבחר.

הגנה על ספריות הקודש 

את כל החלק הפנימי של הספריות מצפים בשכבת פח המפרידה בין שכבות העץ כדי ליצור הגנה מיטבית על ספרי הקודש, למקרה של חלילה שריפה או הצפה.

ברוב הספריות סוגרים את החזית של הספריות בזכוכית מחוסמת כדי למנוע עד כמה שניתן כניסה של אבק ולכלוך לספריות. היתרון של זכוכית מחוסמת הוא שאין אפשרות לשבור אותה ולגזול את הספרים כך שמדובר באמצעי הגנה נוסף.

ברוב המקרים מזמינים ספריות קודש אשר בנויות מעץ מהגוני, אלון, בוק או אגוז שהם עצים מאסיביים ועמידים המחזיקים מעמד לאורך שנים רבות ללא כל שינוי ביציבותם. את ספריות הקודש נועלים באמצעי מיגון חדשניים כמו משקוף פלדה ומנגנון נעילה מתוחכם כדי להפחית את הסיכויים שהם ייגנבו. 

זה הזמן לרכוש ספריות קודש 

המבצע הנוכחי יוצר הזדמנות פז לרכישת ספריות קודש איכותיות ביותר במחיר יחסית זול כדי להקל על עומס ההוצאות של בית הכנסת.  בכל מקום בו יש צורך בספריות קודש ועקב העלויות הגבוהות נמנעים מההתחייבויות הכספיות, כעת זו האפשרות להרים את הכפפה ולבצע את ההזמנה.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן