מחיצות מהודרות לבית כנסת

ברוב בתי הכנסת קיימות מחיצות מהודרות לבית כנסת אשר משתמשים בהן למטרות שונות. כמו לדוגמה הפרדה עבור עזרת נשים ומטרות נוספות.

קיימות מחיצות מהודרות קבועות הממוקמות ברחבי בית הכנסת ובנוסף לכך קיימות מחיצות ניידות שבחלקן התחתון מקובעים גלגלים נוחים מאד כך שאפשר להזיז אותם ממקום למקום ובהתאם לצורך.

היתרון הגדול של המחיצות הניידות הוא שאפשר לשנות ולתחום את גודלו של כל אחד מהחללים בהתאם לאופי האירוע ולכמות האנשים שמגיעים. פעם תוחמים לדוגמה מקום עבור כעשרים מתפללים ופעם מקום עבור כחמישים אנשים וכו'.

מחיצות מהודרות לבית כנסת 

ברוב המקרים המחיצות המהודרות בנויות מסוגים שונים של עץ בהתאם לבחירת הלקוח כמו עץ מהגוני היוצר מחיצה דקורטיבית יפהפייה. את העץ המהגוני אפשר לצבוע לאחר תהליך הייצור באחד מהגוונים המוצעים ולהתאים אותו לצבעם של שאר פריטי הריהוט ברחבי בית הכנסת. זאת כדי ליצור הרמוניה וקו עיצובי זהה בכל שטח בית הכנסת. אחת השיטות החדשניות היא עיצוב דגמים מרשימים בעת ייצור המחיצה. הדגמים נחתכים במכשור חדשני של חיתוך בלייזר CNC, דבר היוצר חיתוך צורני מדויק של כל הדוגמאות שגודלן זהה ומדויק. שילוב של כל הדגמים החתוכים המשולבים זה בזה באופן רצוף ואחיד מעניק נראות מרשימה מאד למחיצות המהודרות, דבר המשפיע על נראותו הכללית של בית הכנסת.

מחיצות מהודרות לבית כנסת

אפשר לייצר את המחיצות הללו גם משילוב של סוגים אחרים של עץ כמו עץ אורן ולשלב בו חלקי מלמין, עבודות זכוכית או תמונות מתוך הפרשות השונות או הסיפורים התנכיים המיוצרות על ידי התזת חול. המחיצות המהודרות הן אלה שיוצרות את השוני בין בתי הכנסת ומעניקות לכל אחד מהם את האופי המיוחד שלו.

במחיצות מהודרות משלבים דוגמאות ייחודיות של עץ אשר גולף. המטרה היא לייצר עיטורים רבים בעיצובים שונים כמו דוגמה של מגן דוד, דמויות מסיפורי התנ"ך , סממנים יהודיים, ציורים המסמלים פריטים המאפיינים כל חג מחגי ישראל ועוד. העיצוב החדשני של המחיצות השונות יוצר רהיט שהוא יוצא דופן ובולט לכל עין. המתפללים מתרשמים מאד מיופיין של המחיצות ומשתמשים בהן בכל צורך כיוון שהן מוסיפות רבות ליופיו של ההיכל.

הקדושה השוררת בבית הכנסת מקבלת חיזוק משמעותי מאד כשפותחים את המחיצות המהודרות ומציבים אותן במקומות שונים. גם פרגודים המגולפים בעץ והם בעלי עיטורים יפהפיים תוך הדגשת אלמנטים יהודיים מוצבים לעיתים תכופות בקרבת ארון הקודש כדי שלא יפתחו את הארון או יתקרבו אליו שלא לצורך למעט בזמן הנכון במהלך התפילה ובהתאם להנחיות של החזן.

מטרת המחיצות בבית הכנסת

מחיצות מהודרות לבית כנסת יוצרות את החיץ הנדרש בצורה קלאסית ואסתטית. הן גם מעניקות פרטיות והפרדה לאוכלוסייה שמגיעה לבית הכנסת ומעוניינת לא להתפלל עם בני המין השני.

אחסון של מחיצות מהודרות

כדי ליצור פונקציונליות מיטבית, אפשר לקפל את המחיצות הללו אם אין בהן צורך בפרק זמן מסוים ולאחסן אותן במחסן. הן לא תופסות שטח נרחב וכשיש בהן צורך, קל מאד להוציא אותם שוב לחלל בית הכנסת.

ייצור מחיצות מהודרות לבית כנסת

הנגריות המנוסות מבצעות עבודה מקצועית ביותר של מחיצות מהודרות עבור בתי כנסת רבים ברחבי המדינה וגם במדינות רבות מעבר לים.

המכונות הפועלות בטכנולוגיה החדשנית מסוגלות לבצע את העיטורים ואת גילופי העץ של כל דגם שיבחרו הלקוחות כדי לבדל את בית הכנסת הספציפי מבתי כנסת אחרים הנמצאים בסמוך אליו.

בתי כנסת רבים שאין ברשותם מחיצות, דואגים להזמין כך שיהיה להם פריט נחוץ זה לקראת החגים הבאים עלינו לטובה.

 

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן