אקווריום מעוצב

עולם המים הוא עולם מרתק הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים. זו הסיבה שלקוחות רבים מעוניינים להוסיף לביתם היפה גם אקווריום מעוצב אשר יוסיף נופך מיוחד לנראותו ולעיצובו של הבית.

האקווריום המעוצב מכיל דגים מזנים שונים, בצבעים מסקרנים הנעים לאורך כל היום מצד לצד. לעיצוב מושלם של האקווריום מוסיפים בקרקעית אלמוגים שונים בשלל גוונים וגדלים, אבנים, צמחייה, חפצי נוי והדגים מוצאים ביניהם מקומות מחבוא המרתקים אותם.

גודלו של האקווריום

אפשר לייצר את האקווריום בכל גודל רצוי ובהתאם למיקום אשר בו אמורים למקם אותו במרחב הבית. ככל שהאקווריום גדול יותר, כך הוא מכיל כמות גדולה יותר של מים שמשקלם כבד. הריהוט המאסיבי שעליו יהיה מונח האקווריום חייב להיות יציב מאד ומסוגל להחזיק את כובדם של המים והזכוכיות לאורך זמן.

זו הסיבה שמייצרים את המזנון או הארונית מעץ מאסיבי ביותר בעל חיזוקים לאורכו ולרוחבו כדי שלא יקרוס מהמשקל הכבד. היצרן מבצע את החישובים המתמטיים הנחוצים כדי להתאים את התכנון ההנדסי והביצוע באופן אופטימלי.

אקווריום מעוצב

אקווריום מעוצב

אלמנט כמו אקווריום מעוצב הוא אטרקציה בכל בית, משרד, מוזיאון או בכל מקום אחר. התנועתיות הקיימת בתוך האקווריום משתנה בכל רגע ולכן בני הבית, העובדים או העוברים והשבים ייהנו מהמראה המסקרן ומהמעבר החד והמהיר של הדגים מנקודה לנקודה.

קיימים אקווריומים מעוצבים בצורות של מלבן בגדלים שונים, בצורה של עיגול על בסיס עץ או גליל זכוכית שהוא חלק מריהוט ויוצר תמונה מרהיבה ומיוחדת מאד.

בשעות הצהריים כשקרני השמש פוגעות באקווריום מצטיירת בו תמונה פסטורלית ויוצאת דופן כך שאוהבי הדגים נצמדים לאקווריום לפרקי זמן ארוכים ונהנים הן לצפות והן לתת להם מזון.

התקנת אקווריום מעוצב

התכנון המוקפד של הקמת האקווריום המעוצב כולל גם את הציוד הטכני שיש להתקין בסמוך למבנה הזכוכית כמו מסנן משאבה ומערכות UV שיגנו על הדגה כשהשמש יוקדת.

בזכות המכשור יתבצע סינון נכון של המים על פי פרקי הזמן שייקבעו מראש. תחזוקה נכונה תבטיח שהדגים יחיו לאורך זמן בתנאים נאותים התואמים את הצורך שלהם.

אקווריום מעוצב

הצבת האקווריום המעוצב

כל אקווריום מעוצב אמור להיות בגובה ולכן יש כמה שיטות להציב אותו. אפשר לבנות מבנה מאסיבי מעץ כמו ארון או מזנון מעוצב בגוונים המתאימים לעיצובו של הבית ולהניח מעליו את האקווריום, תוך יצירת הגנות כך שהוא לא ייפול. אופציה נוספת היא ניצול נישה הקיימת במבנה של החדר או הסלון ולהציב בה את האקווריום מעל מבנה עץ או מתכת.

בניית מבנה עגול אשר חלקו התחתון הוא מעץ, מעליו מניחים אקווריום זכוכית גלילי בגודל זהה ומעליו יחידת עץ גלילית נוספת. בתכנון זה, מי שעומד סביב העמוד נהנה לראות מה קורה באקווריום בכל היקפו. זהו מראה מאד מיוחד ויוצא דופן כשהדגים ממוקמים בתוך הרהיט ומרתקים את כל בני הבית והאורחים.

בכל אקווריום מעוצב דואגים מראש שיהיה גם נוח לתחזוקה שוטפת כמו הוצאת והכנסת דגים, אפשרות לתת להם מזון ועוד. אלו פרטים שמתכננים מראש הצוותים המיומנים העוסקים בתחום זה שנים רבות. החשיבה היצירתית שלהם יוצרת את הגמישות הדרושה בכל אחד מהפרויקטים.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן