פרגודים לאירועים

פרגודים לאירועים הם פריטים אשר מאד נחוצים בכל בתי הכנסת, למקרים של אירועים שונים בכל סדר גודל.

בדרך כלל בכל בית כנסת מבקשים שנייצר עבורם פרגוד וכך יהיה להם בהישג יד וייעשה בו שימוש מעת לעת.

פרגוד לאירועים

הפרגוד בנוי מכמה מקטעים בדרך כלל מרובעים או מלבניים, אשר מחוברים על ידי עמודים כדי לשמור על יציבותם. בעמודים הללו קיימים צירים אשר מאפשרים לקפל את הפרגוד או לפתוח אותו. כך מניחים את הפרגוד במחסן כשהוא מקופל והוא אינו תופס מקום רב. בעת הצורך מוציאים אותו מהמחסן, פותחים את כל המקטעים של הפרגוד לגודל המקסימלי התואם את גודלו של האולם בבית הכנסת, או פותחים חלק מגודלו, על פי הצורך.

אפשר לחבר בחלק התחתון של הפרגוד גלגלים וכך קל ונוח מאד להסיע את הפרגוד מנקודה לנקודה.

מחיצה מעץ

נראות הפרגוד

מטרתו של הפרגוד המעוצב הוא גם להוסיף יופי וחן למרחב בית הכנסת ולכן הוא בנוי ממשטחים של עצים בעלי חלל זהה ביניהם. הצורות והמבנה מתוכננים על ידי מחשב ומבוצעים על ידי מכונת כרסום CNC או על ידי מכונת חיתוך לייזר. המכונות הללו אשר עובדות בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ביותר מסוגלות ליצור חלקי עץ בגדלים זהים ומדויקים של כל האלמנטים הפנימיים ולכן הנראות שלהם היא כה ייחודית.

האלמנטים העיצוביים מותאמים לנראותו הכללית של בית הכנסת ולפריטים אשר כבר קיימים בו כדי ליצור המשכיות וקווים דומים בכל המרחב. גם מבחינת הצבעים, דואגים לצבוע את הפרגודים בגוונים זהים או כאלה המשתלבים עם גווני הריהוט בבית הכנסת: מחיצות, ארון קודש, ספריות קודש וכיסאות.

המגמה היא בדרך כלל לצבוע את הפרגוד בצבעים כהים כמו אגוז, דובדבן או גוון אחר בספקטרום הצבעים אשר מתאים לבית הכנסת, כדי להוסיף יופי למתחם בית הכנסת בימים שבהם יש אירועים שונים ונעשה בהם שימוש.

אם גם אתם זקוקים לפרגודים עבור בית הכנסת שלכם, נשמח להציע לכם את הצעה מתוך מבחר הדוגמאות האותנטיות והיפות אשר קיימות ברשותנו. הנראות הקלאסית מתאימה לבית הכנסת ותעלה בבת אחת את רמת העיצוב שלו.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן