פרגודים לתפאורה

באולמות תיאטרון רבים, משתמשים בפרגודים לתפאורה במיקומים ובזמנים שונים על הבמה במהלך ההצגות.

בעת המופע קיים צורך במקרים רבים להסתיר מיקום ספציפי כמו לדוגמה מבנה של בית על הבמה לקטע מסוים. במצב זה מניחים פרגוד אשר מסתיר נראות מסוימת ומאפשרים לשחקנים להתמקד בתפאורה אחרת. אחרי סצנה או שתיים פותחים שוב את הפרגוד כדי לחזור למיקום הספציפי אשר קשור להצגה.

בנוסף לכך פרגודי התפאורה מפרידים בין פעילויות שונות, התארגנויות של שחקנים שונים ועוד.

פרגודים לתפאורה

פרגודים לתפאורה

לאור השימוש הספציפי והמטרה הממוקדת, קיימת מגמה לייצר פרגודים חלקים בני שניים או שלושה מקטעים, אפשר לייצר אותם עם גלגלים בחלק התחתון לנוחות מרבית בהזזת הפרגוד ממקום למקום. מדובר בפריט שהוא מודולרי ולכן אפשר לפתוח אותו בכל גודל רצוי. המקטעים מחוברים זה לזה באמצעות צירים מאסיביים או חלקי עץ כך שקל מאד לפתוח ולסגור אותם.

הצבע הוא בדרך כלל בהיר או מעט כהה יותר כדי לשלב אותו עם הנראות הכללית של הבמה ואולם התיאטרון. קיימת גם דרישה מעת לעת לייצר פרגודים בצבעים כהים יותר על פי המיקום הספציפי.

לנוכח תפקידם של פרגודי התפאורה, הם אינם כוללים בדרך כלל אלמנטים של גילופי עץ, עץ מפוסל או משרביות חלולות כדי שלא יראו דרכם את החלקים שמעוניינים להסתיר מעיני הציבור בעת ההצגה.

ייצור פרגודים לתפאורה

אנו מייצרים כמות רבה של פרגודים לתפאורה עבור גורמים רבים ברחבי הארץ. מדובר בעבודה מדויקת הנעשית במקצועיות רבה במידות שביקש הלקוח התואמות את הצורך שלו.

במקרים רבים יש צורך ליצור הפרדה בין אולמות שונים כמו אולמות קולנוע או אולמות כנסים כדי לנתב את דרכם של הלקוחות למקום זה או אחר. השימוש בפרגודי תפאורה יוצר מעבר קל ומהיר עבור הקהל וכך כל אחד מהם מגיע לאולם הנכון ללא כל בלבול. לכן אנו מייצרים עבורם גם פרגודים קצרים וגם פרגודים ארוכים כך שהם ישתמשו בפרגוד המתאים לכל מטרה.

אנו, צוות הוד והדר, נשמח לייצר גם עבורכם פרגודי תפאורה מקצועיים ואיכותיים במפעל שלנו, אשר ישרתו אתכם לאורך שנים רבות.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן