מטבח לבן כפרי

רבים מבין הלקוחות המעוניינים לרכוש ארונות מטבח חדשים עבור ביתם החדש או המשופץ אומרים מראש כי הבחירה שלהם היא מטבח לבן כפרי. זו משאת נפשם של אנשים רבים הרואים בכך כבחירה אולטימטיבית. זוהי בחירה מאד מוצלחת והוא מרכז יפהפה ללב ליבו של הבית.

הסיבות לבחירת מטבח לבן כפרי

מטבח לבן כפרי מקנה לבית כולו מראה מסודר, קוים נקיים וחמימות משפחתית. התחושה היא שהמטבח הלבן הכפרי יוצר אווירה נפלאה בכל החלל שמורכב בדרך מהסלון, פינת האוכל והמטבח יחד. הבחירה בצבע הלבן מגדילה את מרחב המטבח והוא נראה הרבה יותר גדול מגודלו האמתי.

רוב הלקוחות מחליטים כי כל שטחו של מרחב הארונות יהיה לבן אך מקצתם מעיזים ומוסיפים במיקומים בודדים צבעים נוספים כדי ליצור קוטביות ומראה כפרי ייחודי.

אף על פי שמדובר בסגנון כפרי, המראה המושלם של המטבח המעוצב הוא מאד יוקרתי, מטבח עם אמירה ועם אופי משלו היוצר נוחות רבה לעבודה פונקציונלית בה חשבו על מיקומו של כל פרט ופרט.

הצבעים הלבנים יוצרים אוירה יוצאת דופן, מראה מרהיב והתאמה מושלמת של כל החומרים הנוספים המרכיבים את המטבח.

מטבח לבן כפרי

מראה כפרי למטבח הביתי

המטבחים הכפריים הם הנראות החיצונית של המעטפת של המטבח. אך בתוך הארונות קיימים החידושים האחרונים בתחום המטבחים היוצרים יחד מטבח פונקציונלי הנוח מאד לשימוש עבור כל הבשלנים בבית.

הארונות מיוצרים בדרך כלל מעץ סנדוויץ' או עץ מלא שהם סוגי עץ בטיב מעולה. העבודה עם עץ כה איכותי מבטיחה תוצאות מצוינות שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ומתאימים מאד לארונות המכילים הן מוצרי מזון שונים והן כלי אוכל.

מטבח לבן כפרי

תכנון המטבח

בשלב התכנון, קובעים מראש באילו ארונות יאוחסנו הפריטים השונים וכך יודעים בדיוק מהי כמות הארונות שיש בהם צורך. מתכננים את מיקומי המגירות, את התפקיד של כל מגירה כדי לקבל החלטה אם זו תהיה מגירה בגודל סטנדרטי או עמוקה המתאימה יותר לסירים, מכסים ומחבתות.

הנגרים המקצועיים מבצעים התאמה של גודלו של המטבח מול צרכי הבית הספציפיים. המיקומים של מוצרי החשמל הגדולים כמו המקרר, התנור והכיריים ימוקמו באופן משולש כך שהשימוש באחד מהם לא יפריע לשימוש במכשיר האחר על ידי משתמש אחר במטבח.

המכשור החדשני הקיים בנגריות מאפשר לבנות באופן מיומן ומנוסה את כל הסוגים של ארונות המטבח האולטימטיביים בכל גודל נדרש.

כל המגירות מופעלות בשיטות חדשניות על מסילות איכותיות, בטריקה שקטה ובאמצעות כל מוצרי הפרזול המעניקים חווית שימוש אולטימטיבית במטבח הכפרי.

בחללים הגדולים מתכננים גם אי מרובע, מלבני או מעוגל בהתאם לאפשרות הגאומטרית. בניית אי כפרי היא תוספת לנוחות המרבית הקיימת במטבחים הכפריים. זהו משטח עבודה רחב ידיים ונוח מאד לעבודה במטבח, בנוסף לכך מתחת למשטח זה קיימים שטחי אחסון רבים המוסיפים לשטחי האחסון הקיימים במטבחים הכפריים.

התאמת המטבח לדפוסי החיים של כל משפחה

משפחה אשר נוהגת לארח חברים ובני משפחה רבים בעיקר בסופי השבוע, זקוקה למשטחי עבודה רבים יותר ולכן המגמה היא שמשטחי השיש יהיו ריקים לחלוטין כיוון שכל כלי החשמל הקטנים כמו הטוסטרים יאוחסנו במקומות ייעודיים בארונות השונים.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן