ספריות קודש זולות

ספריות קודש הן המקום החשוב ביותר בכל בית כנסת לאור העובדה שבארון זה מאוחסנים כל ספרי התפילה המשמשים לקהל המתפללים. בתי כנסת משקיעים כספים רבים בתכנון ובבניה של הספריות הללו כדי ליצור ספריות קודש מכובדות ומרשימות.

ספריות קודש זולות 

קיימים בתי כנסת רבים שהתקציב שלהם הוא דל יותר, אך גם הם מעוניינים להזמין ספריות קודש. לכן פיתחנו ליין מיוחד של מוצרים אשר מתאימים לבתי הכנסת הללו, כך שיוכלו ליהנות מספריות קודש איכותיות בתקציב מופחת.

הדגש בספריות הללו הוא בבניית מוצרים בטיב מעולה אשר עיצובם מתאים לפריטים האחרים הקיימים בבית הכנסת הספציפי לדוגמה סוג העץ וגוון הצביעה של הכיסאות, הספריות לאחסון הספרים ופריטי עץ נוספים אשר קיימים במקום.

יצור של ספריות הקודש תתבצע בחומרים איכותיים בשלוב עץ גושני ולבידים מצופים בפורניר תואם . אחרים. בתום מלאכת הייצור, ייצבעו חלקי העץ בגוון זהה כמו לדוגמה אגוז או דובדבן כדי ליצור אחידות בבית הכנסת. כאשר רואים במבט עין את כל הרהיטים בבית הכנסת אשר הם בגוון זהה, הדבר יוצר מעטפת נפלאה וקו עיצובי זהה אשר יוצר נראות הרמונית.

הצמצום של עלויות ההקמה של ספריות הקודש 

ספריות קודש זולותתכנון החלל מאפשר להקים ספרית קודש על פני כל השטח המיועד לכך, בהתאם לכמות ספרי תפילה אשר יונחו בו, או לחילופי על שטח קטן יותר מהמרחב הקיים כדי לחסוך בעלויות ההקמה. 

העלויות משתנות בהתאם לגודלו של השטח ולכן ככל שמצמצמים את גודלו גם העלות היא נמוכה יותר. המטרה היא להקים ספרית קודש פונקציונלית אשר משרתת את קהל  המתפללים בבית הכנסת.

שלושה סוגים של ספריות קודש ספריה פתוחה,ספריה הכולל ארוניות בחלק תחתון,ספריה הכולל גם ארוניות בחלק תחתון וגם דלתות זכוכית בחלק עליון,יש להגדיש שעובי 32מ"מ. 

לכן באופציה זו, ייבנה ההיכל מעץ עמיד ואיתן אשר יעוצב כראוי אך לא יהיו בו גילופי עץ, חריטות, , קרניזים מעוגלים ועוד. עם זאת ולאור ספריות הקודש הרבות אשר סיפקנו מסוג זה, מדובר במוצר ייחודי אשר אהוב מאד הן על הנהלת בית הכנסת והן על המתפללים. 

 

בניה של ספריות קודש בארץ ובעולם

הניסיון הרב אשר צברנו לאורך השנים מאפשר לנו להיות יצירתיים ולבצע אין ספור רעיונות חדשים אשר מתקבלים בברכה על ידי הלקוחות כדי ליצור חזות יוצאת דופן לבית הכנסת גם אם התקציב שלהם הוא דל. 

תקרות של בית הכנסת 

גם התקרות הדקורטיביות משתנות בעת התקנת ספריית הקודש כך שיהיה קשר חזק כאשר רואים באולם גם את הספרייה וגם את המבנה הדקורטיבי של התקרה אשר יוצרים יחד שילוב יפהפה של ארון הקודש.

ייצור ספריות קודש 

התכנון המוקפד והעבודות היצירתיות הובילו הרבה מאד לקוחות למפעל שלנו כדי להתרשם מאופן העבודה ומבנייה מקצועית ברחבי הארץ.

גם הקהילות היהודיות בעולם גילו אותנו וייצרנו כבר שפע של ספריות קודש עבור בתי הכנסת של הקהילות הללו בנקודות רבות בכל העולם. ההתקנה של ספריית הקודש יצרה שמחה רבה והתרוממות רוח בכל אחד מבתי הכנסת הללו אשר יכולים כעת להכניס אותם פנימה.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן