ספרית קודש לבנה מהודרת

אחד מעמודי התווך בכל בית כנסת ובכל בית מדרש הוא המיקום שבו מרוכזים כל ספרי הקודש, לסוגיו השונים המשרתים את כל באי בית הכנסת.

ספרית קודש לבנה מהודרת

אחד הדגמים הבולטים והיפים ביותר הוא ספרית קודש לבנה מהודרת המשרה אווירת קודש בכל מקום אשר בו היא ממוקמת.

הספרייה המהודרת בנויה מלוחות MDF ירוק שאחד מיתרונותיו הוא העובדה שהוא דוחה לחות וכך לא נפגמים ספרי הקודש המאוחסנים בתוך הספרייה.

בספרייה משולבים מדפים בעובי 32 מ"מ הממוקמים בגבהים שונים על פי דרישת הלקוח וגם ארוניות סגורות או מגירות על פי הכמות הנדרשת.

כדי להגן על הספרים הכול כך חשובים מלכלוך, אבק וכל גורם אחר, הספרייה סגורה על ידי זכוכית מחוסמת שאי אפשר לנפץ אותה, דבר המקשה גם על האפשרות לגנוב את הפריטים הקיימים בספרייה כך שהם מוגנים תמיד.

יופייה הייחודי של ספרייה זו כולל עבודות גילוף המתבצעות במיקומים שונים תוך יצירת עיטורים בצבעי זהב הן במידוף הפנימי והן מתחת לקרניז וצביעה בצבע לבן צח המעוררת חרדת קודש.

התוצאה הסופית היא דגם ספרייה יוצאת דופן ומעוררת השראה המבוקשת על ידי בתי כנסת ובתי מדרש רבים בארץ ובעולם.

התמחות בריהוט לבתי כנסת

המפעל המקצועי שלנו הוא שם דבר בקרב כל בתי הכנסת ובתי המדרש בארץ ובעולם. הדגמים הייחודיים שלנו ממוקמים בעשרות מקומות.

הבחירה בספריות הללו נובעת מיופיים הרב, מהדגמים הייחודיים ומהעבודה המקצועית שנעשית במפעל תוך שימוש בכל המכשור החדשני ביותר הקיים בתחום העץ, כולל מכונות CNC המבצעות עבודה נפלאה ומיוחדת בעיצוב הריהוט.

בימים אלו אנו מייצרים שפע של דגמים בלעדיים לקראת החגים לכמה בתי כנסת ובתי מדרש במקומות שונים ברחבי הארץ וגם מייצאים היצע נרחב של ארונות שונים לקהילות היהודיות ברחבי העולם.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן