מזנון מרחף

המזנונים העתיקים והמאסיביים בסגנון וינטג' וסגנונות עיצוביים נוספים שהוצבו בבתים במאות השנים האחרונות אשר תפסו שטח נרחב מהסלון, פינו את מקומם למזנונים קלילים ומינימליסטיים התלויים מעל הרצפה ונראים כמעט בכל חדר מגורים.

הקו החדש של המזנונים

המזנונים העכשוויים הם בדרך כלל רוחביים, צרים וארוכים, בעלי מספר קטן של ארוניות או מגירות לאחסון פריטים בודדים. מעל המזנונים תולים את מסך הטלוויזיה הגדול, וכך גודלו של המזנון אינו מסתיר את נראותו של המסך.

זאת לעומת המזנונים הישנים שהכילו מוצרי אחסון שונים כמו קלטות וידאו, דיסקים וספרים. בחלק מהמוצרים הללו כבר לא משתמשים ואת הספרים מאחסנים בדרך כל בספריות בחדר העבודה או בחדרים אחרים.

זו הסיבה שאין כל צורך במזנונים גדולים וכבדים והמזנונים המרחפים מספיקים בהחלט הן לאחסון מינימלי והן להצבה של חפצי נוי מעליהם.

מיקומו של מזנון מרחף

מזנון מרחף בנוי בגובה הנוח לבני הבית, לא גבוה ולא נמוך מדי. הוא נמצא בגובה זה גם כדי שיהיה נוח לטפל בתכולה או בחפצים המונחים מעליו וגם כדי שיהיה קל יותר לשטוף את המרצפות מתחת למזנון. כשהמזנון נמצא בקו הרצפה קשה לשטוף מתחתיו וחלק מהעץ סופג את המים, דבר הפוגע באיכותו של העץ.

עיצוב של מזנון מרחף

יופיו של המזנון כאחד האלמנטים המרכזיים בחדר המגורים הוא נושא חשוב ביותר. קיימים אין ספור עיצובים הכוללים חלוקה שונה של הארוניות כמו לדוגמה ארוניות ארוכות בעלות פתיחה נוחה מחלקו התחתון של המזנון, מגירות צרות או עמוקות בהתאם לרצון הלקוח לשימוש נוח ביום יום.

בנוסף לכך קיימים בכל מזנון ארוניות פתוחות שנועדו כדי להציב שם ממירים של הטלוויזיה, מגבר לשמיעת מוזיקה ועוד. אחד הנושאים החשובים הוא שהמזנון יותאם למערכת החשמל כך שיהיה קל לחבר את כל החיבורים הנחוצים.

התאמת המזנון המרחף לנראות הסלון

המטרה של כל בית היא להיצמד לקו עיצובי שנבחר מראש, שיעבור כחוט השני בכל רחבי הבית. כששומרים על הקו העיצובי נוצרת הרמוניה נפלאה המשלבת גם עיצוב יפהפה וגם פרקטיות המותאמת לצרכי המשפחה.

אם הקו המנחה של חדר המגורים הוא ריהוט בצבע בהיר כמו שמנת, לבן או חום מאד בהיר, צבעו של המזנון יהיה זהה וכך הוא ישתלב בצורה אופטימלית. כל צבע אחר שאינו משתלב עלול ליצור קוטביות שאינה מתאימה והמזנון המרחף ייראה כנטע זר ולא כחלק מהמוצרים הנכונים עבור הסלון.

ייצור מזנון מרחף

השימוש בחיתוך לייזר CNC מאפשר בשנים האחרונות לייצר מזנונים מאד איכותיים ויפים שישרתו את הלקוחות לאורך שנים רבות לשביעות רצונם המלאה.

הייצור מותאם לאורכו של הקיר ולרצון הלקוחות. יוצרים התאמה של גודל מסך הטלוויזיה או התמונה שתוצב מעל המזנון המרחף כדי שתהיה הלימה ולא מזנון קצר מדי מול רוחב מסך הרבה יותר ארוך.

סוגי עץ לייצור מזנון מרחף

מזנונים מרחפים מייצרים מכמה סוגי עץ על פי בחירת הלקוח כמו לדוגמה, עץ אלון מבוקע, עץ אגוז, פורניר וסוגים נוספים. את המזנונים צובעים באחד מגווני הצבע האפוקסי האקרילי.

לנראות חדשנית, מעצבים בחלקם החיצוני אלמנטים נוספים כמו פסי ניקל, תאורת לדים חדשנית ועוד.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן