ספריות קודש זולות

ספריות קודש הן המקום החשוב ביותר בכל בית כנסת לאור העובדה שבארון זה מאוחסנים כל ספרי התורה. בתי כנסת משקיעים כספים רבים בתכנון ובבניה של הספריות הללו כדי ליצור ספריות קודש מכובדות ומרשימות.

ספריות קודש זולות 

קיימים בתי כנסת רבים שהתקציב שלהם הוא דל יותר, אך גם הם מעוניינים להזמין ארונות קודש. לכן פיתחנו ליין מיוחד של מוצרים אשר מתאימים לבתי הכנסת הללו, כך שיוכלו ליהנות מספריות קודש איכותיות בתקציב מופחת.

הדגש בספריות הללו הוא בבניית מוצרים בטיב מעולה אשר עיצובם מתאים לפריטים האחרים הקיימים בבית הכנסת הספציפי לדוגמה סוג העץ וגוון הצביעה של הכיסאות, הספריות לאחסון הספרים ופריטי עץ נוספים אשר קיימים במקום.

ההזמנה של ספריות הקודש תתבצע מסוג עץ זהה כמו גושני, אלון, לבנה או אחרים. בתום מלאכת הייצור, ייצבעו חלקי העץ בגוון זהה כמו לדוגמה אגוז או דובדבן כדי ליצור אחידות בבית הכנסת. כאשר רואים במבט עין את כל הרהיטים בבית הכנסת אשר הם בגוון זהה, הדבר יוצר מעטפת נפלאה וקו עיצובי זהה אשר יוצר נראות הרמונית.

הצמצום של עלויות ההקמה של ספריות הקודש 

ספריות קודש זולותתכנון החלל מאפשר להקים ספרית קודש על פני כל השטח המיועד לכך, בהתאם לכמות ספרי התורה אשר יונחו בו, או לחילופין על שטח קטן יותר מהמרחב הקיים כדי לחסוך בעלויות ההקמה. 

העלויות משתנות בהתאם לגודלו של השטח ולכן ככל שמצמצמים את גודלו גם העלות היא נמוכה יותר. המטרה היא להקים ספרית קודש פונקציונאלית אשר משרתת את באי בית הכנסת אך אינה מנכרת עיניים. 

לכן באופציה זו, ייבנה ההיכל מעץ עמיד ואיתן אשר יעוצב כראוי אך לא יהיו בו גילופי עץ, חריטות, ויטראז'ים, עמודי שלמה, קרניזים מעוגלים ועוד. עם זאת ולאור ספריות הקודש הרבות אשר סיפקנו מסוג זה, מדובר במוצר ייחודי אשר אהוב מאד הן על הנהלת בית הכנסת והן על המתפללים. 

הגנה על ספרי התורה 

בנושא ההגנה על ספרי התורה אין פשרות ואנו מבצעים כמה מהלכים ייחודיים כדי שגורמים שונים לא יפרצו לבית הכנסת כדי לגנוב את ספרי התורה יקרי הערך. 

זו הסיבה שאנו מבצעים כמה הגנות כדי להקשות על הפורצים בהגעה למקום. ההגנות כוללות מחיצות נעולות ומנעולי רב בריח אשר מותקנים על דלתות הספרייה כך שאף גורם לא יצליח להיכנס תוך הפעלת מפתח חלופי או שבירה של מחיצה כדי להגיע למוצרים הנדרשים אשר יש להם ערך כספי וסנטימנטלי גבוה מאד. 

בניה של ספריות קודש בארץ ובעולם

הניסיון הרב אשר צברנו לאורך השנים מאפשר לנו להיות יצירתיים ולבצע אין ספור רעיונות חדשים אשר מתקבלים בברכה על ידי הלקוחות כדי ליצור חזות יוצאת דופן לבית הכנסת גם אם התקציב שלהם הוא דל. 

תקרות של בית הכנסת 

גם התקרות הדקורטיביות משתנות בעת התקנת ספריית הקודש כך שיהיה קשר חזק כאשר רואים באולם גם את הספרייה וגם את המבנה הדקורטיבי של התקרה אשר יוצרים יחד שילוב יפהפה של ארון הקודש.

ייצור ספריות קודש 

התכנון המוקפד והעבודות היצירתיות הובילו הרבה מאד לקוחות למפעל שלנו כדי להתרשם מאופן העבודה ומבנייה מקצועית ברחבי הארץ.

גם הקהילות היהודיות בעולם גילו אותנו וייצרנו כבר שפע של ספריות קודש עבור בתי הכנסת של הקהילות הללו בנקודות רבות בכל העולם. ההתקנה של ספריית הקודש יצרה שמחה רבה והתרוממות רוח בכל אחד מבתי הכנסת הללו אשר יכולים כעת להכניס אותם פנימה.

השארת הודעה מהירה

השארת הודעה

השארת הודעה מהירה

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני קידום אורגני
דילוג לתוכן